Rezerwowanie / zamawianie towarów poprzez serwis internetowy www.komet.elblag.pl

Strona internetowa funkcjonuje jako serwis do rezerwacji / zamawiania towarów i nie jest sklepem internetowym. Umożliwia rezerwację / zamawianie towarów w sklepie stacjonarnym Komet w Elblągu ul. Piaskowa 6 na zasadach określonych niniejszym regulaminem.

 

 1. W celu zarezerwowania, korzystając z katalogu na stronie serwisu Komet, wybierz towar, a następnie kliknij ikonę [ Dodaj do schowka ] znajdującą się przy wybranym przez Ciebie towarze. Po dodaniu towarów do Schowka, możesz zmienić ilości towarów jakie chcesz zarezerwować w Sklepie poprzez zmianę odpowiedniej rubryki w Schowku.
 2. Po dodaniu do Schowka wszystkich towarów, które chcesz zarezerwować kliknij przycisk [ Zapytaj o towar ] lub skontaktuj się telefonicznie ze sklepem.
 3. Wyświetlone w Schowku towary, wraz z podaniem ich ilości oraz cen, stanowią skierowane przez Ciebie do Sklepu zapytanie o możliwość dokonania rezerwacji tych towarów.
 4. Sprzedawca poinformuje Cię o cenach zarezerwowanych towarów oraz ich koszcie całkowitym. W przypadku towarów nie będących na stanie magazynu, sprzedawca poinformuje Cię o możliwym terminie realizacji dostawy.
 5. Dane zawarte w wysłanej przez sklep Rezerwacji (załącznik pdf) są podstawą do zarezerwowania tych towarów. Po otrzymaniu Rezerwacji, sprawdź jej prawidłowość.
 6. Potwierdź e-mailem zwrotnym chęć rezerwacji w treści wpisując „Potwierdzam rezerwację” oraz swoje imię i nazwisko.
 7. Po dokonaniu rezerwacji w okresie 3 dni roboczych przyjedź do Sklepu w celu zapoznania się z towarem i zawarcia umowy zakupu. Sposób, koszt i termin dostawy uzgodnij ze sprzedawcą. Dostępne są formy zapłaty:
 1. gotówką lub kartą płatniczą w kasie Komet
 2. przedpłata przelewem na konto
 3. sprzedaż na raty*
 1. Zakup zarezerwowanych towarów w w. terminie następować będzie za cenę wskazaną w Rezerwacji.
 2. Możesz zamówić towar, którego nie ma w katalogu na stronie serwisu Komet , korzystając z panelu [O Nas ] i  [ Nasi dostawcy ]. Wybierając towar na stronie internetowej producenta należy zanotować dokładnie symbol towaru producenta, a następnie podać go w zapytaniu e –mail. Sprzedawca poinformuje Cię  cenie towaru, oraz o możliwym terminie dostawy.
 3. Rezerwacje potwierdzone, lecz niezrealizowane (patrz pkt. 7) będą anulowane.
   

* Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać kredyt ratalny, albo masz dodatkowe pytania, proszę zadzwoń lub zgłoś się do Obsługi Klienta na terenie sklepu Komet.


Zwrot / reklamacja towaru

 1. Wszystkie towary wystawione do zamówienia w serwisie komet.elblag.pl są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej i we wskazanej w niej sieci serwisowej. Listy punktów serwisowych znajdują się również na stronach producentów.
 2. Gdy składasz reklamację w okresie gwarancji, powinieneś dostarczyć produkt do sklepu. Wyjątek stanowią produkty, których charakter lub montaż uniemożliwia transport. W tym przypadku zgłoś jedynie reklamację - nasz sprzedawca poinformuje, jak będziemy dalej postępować.
 3. Konieczne jest również przedstawienie dowodu zakupu, oraz powinieneś dostarczyć kartę gwarancyjną.
 4. Wszelkie reklamacje rozpatrujemy zgodnie z przepisami prawa, w szczególności Kodeksem cywilnym oraz Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Działamy zgodnie z naszą najlepszą wiedzą fachową i doświadczeniem, by uciążliwości związane z reklamacją produktu były jak najmniejsze. W każdym przypadku prosimy o kontakt z obsługą Klienta w sklepie Komet. Nasi sprzedawcy udzielą wszelkiej niezbędnej pomocy

Postanowienia ogólne

 1. Właścicielem serwisu komet.elblag.pl jest firma Komet Kosecki sp.j. Grupa SBS z siedzibą w Elblągu, przy ul. Piaskowej 6, NIP: 578-000-03-59, REGON: 170029753, KRS: 0000086067.
 2. Ceny i opisy towarów widniejące na stronie internetowej serwisu, stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy sprzedaży - zyskują ceny potwierdzone w przyjęciu zamówienia do realizacji przez Sprzedającego.