ZAMÓW ONLINE I ODBIERZ W SKLEPIE

"Zamów i Odbierz" to usługa która pozwoli Ci na wybranie produktów za pomocą strony internetowej www.komet.elblag.pl , a później odbiór ich w sklepie.

JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT ONLINE I ODEBRAĆ GO W SKLEPIE?

1.WYBÓR TOWARU

Na stronie http://www.komet.elblag.pl/ znajdź interesujący Cię produkt. Na stronie każdego produktu znajdziesz niebieski przycisk [Dodaj do schowka]. Po kliknięciu możesz kontynuować zakupy albo wskazać [Schowek] i zobaczyć wszystkie dodane przez ciebie produkty.

Po zakończeniu wyboru towarów wskaż [schowek] i kliknij zielony przycisk [realizuj zamówienie]. Sprawdź ilość zamówionych towarów i kliknij żółty przycisk [zapytaj o towar], wpisz niezbędne dane kontaktowe i kliknij żółty przycisk [wyślij zapytanie].

Wyświetlone w Schowku towary, wraz z podaniem ich ilości oraz cen, stanowią skierowane przez Ciebie zapytanie do Sklepu o możliwość dokonania zamówienia tych towarów.

Sprzedawca poinformuje Cię o cenach zamawianych towarów oraz ich koszcie całkowitym. W przypadku towarów nie będących na stanie magazynu, sprzedawca poinformuje Cię o możliwym terminie realizacji dostawy.

2.POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

Dane zawarte w wysłanym przez sklep potwierdzeniu "Zamówieniu klienta" (załącznik pdf) są podstawą do zarezerwowania tych towarów. Po otrzymaniu "Zamówienia klienta" sprawdź jego prawidłowość.

Potwierdź e-mailem zwrotnym chęć zamówienia towarów w treści wpisując „Potwierdzam zamówienie”. Zakup towarów następować będzie za cenę wskazaną w "Zamówieniu klienta".

Zamówienia klienta nie potwierdzone, będą anulowane w następnym dniu roboczym.

3.ZAPŁATA ZA TOWARY

Dostępne są formy zapłaty:

gotówką lub kartą płatniczą w kasie Komet

przedpłata przelewem na konto podane w " Zamówieniu klienta".

Przy płatności przelewem koniecznie proszę podać nr zamówienia KLIENTA ,otrzymanego od nas w potwierdzeniu zamówienia(e-mail lub SMS).

sprzedaż na raty*

4.ODBIÓR ZAMÓWIENIA W SKLEPIE

Gdy towar będzie gotowy do odbioru w sklepie, otrzymasz kolejną wiadomość (przez e-mail oraz SMS) "Zamówienie nr ...gotowe do odbioru".

W ciągu 3 dni roboczych przyjedź do Sklepu w celu zapoznania się z towarem i zawarcia umowy zakupu.

W przypadku zapłaty przelewem na odbiór towaru masz 14 dni .

Gdy pojawisz się w sklepie po odbiór zamówionych towarów, nie zapomnij zabrać ze sobą numeru zamówienia. Sprawdzimy i wydamy Ci Twoje zakupy.

5.TRANSPORT

Organizujemy transport produktów zakupionych w naszym sklepie. Dostarczymy towar pod wskazany adres w dogodnym terminie i określonym przedziale czasowym. Sposób, koszt i termin dostawy uzgodnij ze sprzedawcą.

Transport na terenie Elbląga gratis.

6.ZAMÓWIENIA SPOZA KATALOGU

Możesz zamówić towar, którego nie ma w katalogu na stronie serwisu Komet , korzystając z panelu [O Nas ] i  [ Nasi dostawcy ]. Wybierając towar na stronie internetowej producenta należy zanotować dokładnie symbol towaru producenta, a następnie podać go w zapytaniu e –mail. Sprzedawca poinformuje Cię o cenie zakupu towaru, oraz o warunkach i możliwym terminie dostawy.

* Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać kredyt ratalny, albo masz dodatkowe pytania, proszę zadzwoń lub zgłoś się do Obsługi Klienta na terenie sklepu Komet.

7. Promocje

Akcje promocyjne nie dotyczą produktów z wyprzedaży.