ZAMÓW ONLINE I ODBIERZ W SKLEPIE

"Zamów i Odbierz" to usługa która pozwoli Ci na wybranie produktów za pomocą strony internetowej www.komet.elblag.pl , a później odbiór ich w sklepie.

JAK ZAMÓWIĆ PRODUKT ONLINE I ODEBRAĆ GO W SKLEPIE?

1.WYBÓR TOWARU

Na stronie http://www.komet.elblag.pl/ znajdź interesujący Cię produkt. Na stronie każdego produktu znajdziesz niebieski przycisk [Dodaj do schowka]. Po kliknięciu możesz kontynuować zakupy albo wskazać [Schowek] i zobaczyć wszystkie dodane przez ciebie produkty.

Po zakończeniu wyboru towarów wskaż [schowek] i kliknij zielony przycisk [realizuj zamówienie]. Sprawdź ilość zamówionych towarów i kliknij żółty przycisk [zapytaj o towar], wpisz niezbędne dane kontaktowe i kliknij żółty przycisk [wyślij zapytanie].

Wyświetlone w Schowku towary, wraz z podaniem ich ilości oraz cen, stanowią skierowane przez Ciebie zapytanie do Sklepu o możliwość dokonania zamówienia tych towarów.

Sprzedawca poinformuje Cię o cenach zamawianych towarów oraz ich koszcie całkowitym. W przypadku towarów nie będących na stanie magazynu, sprzedawca poinformuje Cię o możliwym terminie realizacji dostawy.

2.POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

Dane zawarte w wysłanym przez sklep potwierdzeniu "Zamówieniu klienta" (załącznik pdf) są podstawą do zarezerwowania tych towarów. Po otrzymaniu "Zamówienia klienta" sprawdź jego prawidłowość.

Potwierdź e-mailem zwrotnym chęć zamówienia towarów w treści wpisując „Potwierdzam zamówienie”. Zakup towarów następować będzie za cenę wskazaną w "Zamówieniu klienta".

Zamówienia klienta nie potwierdzone, będą anulowane w następnym dniu roboczym.

3.ZAPŁATA ZA TOWARY

Dostępne są formy zapłaty:

gotówką lub kartą płatniczą w kasie Komet

przedpłata przelewem na konto podane w " Zamówieniu klienta".

Przy płatności przelewem koniecznie proszę podać nr zamówienia KLIENTA ,otrzymanego od nas w potwierdzeniu zamówienia(e-mail lub SMS).

sprzedaż na raty*

4.ODBIÓR ZAMÓWIENIA W SKLEPIE

Gdy towar będzie gotowy do odbioru w sklepie, otrzymasz kolejną wiadomość (przez e-mail oraz SMS) "Zamówienie nr ...gotowe do odbioru".

W ciągu 3 dni roboczych przyjedź do Sklepu w celu zapoznania się z towarem i zawarcia umowy zakupu.

W przypadku zapłaty przelewem na odbiór towaru masz 14 dni .

Gdy pojawisz się w sklepie po odbiór zamówionych towarów, nie zapomnij zabrać ze sobą numeru zamówienia. Sprawdzimy i wydamy Ci Twoje zakupy.

5.TRANSPORT

Organizujemy transport produktów zakupionych w naszym sklepie. Dostarczymy towar pod wskazany adres w dogodnym terminie i określonym przedziale czasowym. Sposób, koszt i termin dostawy uzgodnij ze sprzedawcą.

Transport na terenie Elbląga gratis.

6.ZAMÓWIENIA SPOZA KATALOGU

Możesz zamówić towar, którego nie ma w katalogu na stronie serwisu Komet , korzystając z panelu [O Nas ] i  [ Nasi dostawcy ]. Wybierając towar na stronie internetowej producenta należy zanotować dokładnie symbol towaru producenta, a następnie podać go w zapytaniu e –mail. Sprzedawca poinformuje Cię o cenie zakupu towaru, oraz o warunkach i możliwym terminie dostawy.

* Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać kredyt ratalny, albo masz dodatkowe pytania, proszę zadzwoń lub zgłoś się do Obsługi Klienta na terenie sklepu Komet.