odwodnienie liniowe Duplex 90 Zobacz większe

odwodnienie liniowe Duplex 90

04.04.645

Nowy produkt

dwustronny, Balneo

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

249,00 zł brutto

249,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis:

Materiał - Stal nierdzewna AISI 304
Rozmiary - 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm, 120 cm
Panel - Dwustronny (Strona 1 do wklejenia płytki; Strona 2: stal nierdzewna szczotkowana).
Syfon - Łatwo dostępny plastikowy syfon wyposażony w osadnik
Głębokość montażu - 52 mm
Przepustowość - 49l/min STANDARD, 55l/min NEXT
Zawartość zestawu : Regulowane nóżki, dwustronny panel, syfon, mata uszczelniająca, osadnik, haczyk do zdejmowania panelu, redukcja 40/50mm.

Dwustronny odpływ liniowy DUPLEX, DUPLEX NEXT przeznaczony jest do zabudowy przy użyciu płytek ceramicznych lub marmuru. Doskonale komponuje się z podłogą w kabinie prysznicowej, tworząc harmonijną całość.
Poprzez odwrócenie panelu o 180 stopni uzyskuje się dekoracyjną powierzchnię o strukturze szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki tej funkcjonalności w szybki i prosty sposób istnieje możliwość zmiany wygląd kabiny prysznicowej.
Odwrócenie rusztu wypełnionego płytkami na wzór szczotkowanej stali INOX pozwala uniknąć demontażu odpływu podczas zmiany płytek w łazience.
Monolitowy korpus z najwyższej jakości stali nierdzewnej, brak plastikowych połączeń oraz części ruchomych gwarantuje wiecznotrwałą szczelność.
Niewielka wysokość montażu sprawia, że ograniczenia w zastosowaniu odpływu ze względu na grubość stropu niemalże nie istnieją.
Odpływ wyposażony jest w łatwo dostępny wyjmowany syfon oraz dodatkowy osadnik zatrzymujące nieczystości.
Odpływy typu DUPLEX dostępne są w dwóch wariantach: STANDARD oraz NEXT
W odpływach liniowych z serii NEXT powiększona została stalowa komora w porównaniu z odpływem STANDARD, co pozwoliło na zainstalowanie szerszego syfonu. Rozwiązanie to sprawia, że przepustowość odpływu została zwiększona z 49l /min (STANDARD) do 55l/min (NEXT).
Jednocześnie odpływ został wyposażony w osadnik typu koszowego. Oznacza to rzadszą konieczność jego oczyszczania oraz poprawia drożność odpływu.