odwodnienie liniowe DRAIN 60 Zobacz większe

odpływ liniowy DRAIN 60

04.04.649

Nowy produkt

dwustronne, obrotowe 360 DRAIN, Balneo

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

229,00 zł brutto

229,00 zł za szt.

Więcej informacji


Opis :
Materiał - stal nierdzewna AISI 304
Rozmiary : 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120
Panel - dwustronny, obrotowy
Syfon - wyposażony w łatwo dostępny syfon i osadnik zatrzymujący nieczystości
Głębokość montażu - minimum 57 mm
Zawartość zestawu- korpus, regulowane nóżki, dwustronny panel, syfon, mata uszczelniająca, osadnik, haczyk do zdejmowania panelu, redukcja 40/50 mm
Przepustowość - 49l/min

Odpływ liniowy 3600 Drain marki BALNEO z obrotowym syfonem, daje możliwość ustawienia rury odpływowej w dowolnym kierunku. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia montaż i podłączenie do instalacji kanalizacyjnej.
W odpływie tym został zastosowany innowacyjny syfon z tworzywa ABS wyposażony w pierścień uniemożliwiający cofanie się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Dzięki niemu, odpływ 3600 Drain łączy w sobie zalety odpływu mokrego i suchego.
Przy normalnym użytkowaniu kabiny prysznicowej, podwyższony poziom wody w syfonie stanowi wystarczający filtr zabezpieczający. W chwili przeschnięcia odpływu, ochronę stanowi samoczynnie opuszczający się pierścień.
Odpływ liniowy 3600 Drain sprzedawany jest w komplecie z panelem dwustronnym (możliwość wklejenia płytki lub szczotkowana stal Inox), jednakże w każdej chwili mogą Państwo zmienić wystrój swojej łazienki poprzez wymianę panelu dekoracyjnego na inny. Odpływ jest kompatybilny z wszystkimi panelami marki BALNEO typu: DUPLEX, DECOR, G-DRAIN.